Inna marka Pinkki kimaltelevat Roganzuolo lenkkarit vaaleanpunainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Pinkki kimaltelevat Roganzuolo lenkkarit vaaleanpunainen
Esittelemme vaaleanpunaiset kimaltelevat Roganzuolo-lenkkarit, täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan tyyliin. Nämä ekologisesta nahasta valmistetut matalat urheilukengät tekevät vaikutuksen ainutlaatuisella, kiiltävällä viimeistelyllään. Kesä/kevät mallisto tekee näistä tennareista täydellisesti kauden trendeihin sopivia, ja niiden pastellin vaaleanpunainen väri elävöittää mitä tahansa tyyliä.
Näissä tennareissa on pyöreä kärki ja nauhakiinnitys, mikä varmistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Kumipohjan ansiosta jalkineet ovat erittäin kevyet ja mukavat, ja vain 3 cm:n koron korkeus tekee niistä täydelliset arjen kengät. Kangaspohjallinen lisää mukavuutta ja eristyksen puute tekee lenkkarista sopivia lämpimiin päiviin.
Roganzuolo pinkit glitterlenkkarit ovat täydellinen valinta aktiiviselle naiselle, joka haluaa näyttää muodikkaalta mukavuudesta tinkimättä. Alkuperäinen pakkaus ja huomio yksityiskohtiin todistavat tuotteen korkean laadun. Hemmottele itseäsi pienellä nautinnolla ja lisää kiiltoa jokapäiväiseen vaatekaappiisi!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: Kesä/kevät
- Väri: vaaleanpunainen
- Pohjan väri: vaaleanpunainen
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: nauhoitettu
- Pisteväri: hopea
- Malli: TA-252 urheilukengät
- Tuottajakoodi: BM187615
Kiitos kommentin lisäämisestä.