La.Fi La.Fi Platform kengät soljella musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

La.Fi:n mustat soljelliset alustakengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden muodikkaan tyyliin. Nämä laadukkaimmista materiaaleista valmistetut tyylikkäät kengät, jotka on valmistettu 100 % keinonahasta, herättävät varmasti huomion. Täydelliset jokapäiväiseen käyttöön, ne sopivat hyvin sekä arkisoihin tyyleihin että tyylikkäämpiin yhdistelmiin.

Tälle mallille on ominaista sisäänrakennettu kantapää, joka lisää vakautta ja käyttömukavuutta. Paksu 5 cm korkea pohja ja 3 cm alusta takaavat mukavuuden ja samalla optisesti pidentävät jalkoja. Lisäetuna on pehmeä luonnonnahasta valmistettu pohjallinen, joka tekee jokaisesta askeleesta nautinnon.

Mustat alustakengät erottuvat myös erilaisilla kiinnityksillä - soljella, nyörityksillä ja slip-on-vaihtoehdolla, mikä helpottaa kenkien pukemista ja riisumista. Lakattu viimeistely lisää eleganssia ja tekee niistä täydellisen täydennyksen mihin tahansa tyyliin.

Kestävien materiaalien, kuten ekologisen nahan ja pinnoitetun muovipohjan, käytön ansiosta nämä kengät eivät ole vain esteettisiä, vaan myös toimivia. Täydelliset kevät/kesäkaudelle, ne toimivat hyvin erilaisissa olosuhteissa.

La.Fi Platform kengät ovat malli, joka täyttää varmasti vaativimpienkin naisten odotukset. Ole muodikas ja mukava - valitse nämä ainutlaatuiset kengät ja nauti jokaisesta askeleesta!

  • Kantapään tyyppi: paksu pohja
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: saappaat paksulla pohjalla
  • Nenä: pyöristää
  • Lihavuus: G.
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Lukko: solki , nauhoitettu , liukastua
  • Lisäominaisuuksia: lakattu
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|