Inna marka Polvisaappaat, harmaa 990-PG harmaa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä eleganssia ja mukavuutta harmaissa 990-PG:n harmaissa ratsastussaappaat, jotka ovat pakollisia jokaisen naisen vaatekaapissa. Nämä vaikuttavat tasakorkoiset naisten kengät ovat tyylin ja mukavuuden yhdistelmä, jotka sopivat täydellisesti sekä jokapäiväiseen käyttöön että erikoistilaisuuksiin.

Polven yläpuolella oleva ylempi ulottuvuus ei vain korosta figuuria, vaan myös suojaa täydellisesti kylmältä. Päällisen sivuilla olevat koristenapit antavat niille luonnetta ja vastaavat viimeisimpiä muotitrendejä. Nämä muskettisoturit on valmistettu korkealaatuisesta mokkanahkasta, joten ne eivät ole vain esteettisiä, vaan myös ympäristöystävällisiä.

Käyttömukavuuden takaavat pyöristetyt varpaat ja litteä pohja, joka takaa mukavuuden joka vaiheessa. Lisäksi sivuvetoketju helpottaa kenkien pukemista ja riisumista, mikä tekee niistä erittäin käytännölliset. Herkän turkin eristys tekee niistä täydelliset kylmempiin päiviin.

Valitsemalla nämä muskettisoturit, valitset klassisen muotoilun modernilla otteella, joka varmasti rikastuttaa tyyliäsi. Riippumatta siitä, yhdistätkö ne romanttiseen mekkoon vai farkkuihin, ne näyttävät ilmiömäisiltä. Älä odota enää - lisää kokoelmaasi nämä ainutlaatuiset kengät, joissa yhdistyvät eleganssi ja arjen mukavuus!

  • Väri: harmaa
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Lisäominaisuuksia: nastat
  • Kokoelma: MUOTI KENGÄT
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: Ekologista säämiskänahkaa
  • Varren korkeus: Polven yläpuolella
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0
  • Lukko: lukon päällä
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Nenä: Manteli

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
seuraava ostokseni tässä kaupassa ja olen tyytyväinen! kauniit kengät, täydellinen palvelu! Minä suosittelen!