Inna marka Prima mustat kukkatossut

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Prima Black kukkavarvastossut - kesän eleganssin kvintessenssi

Kesä on aikaa, jolloin jalkamme ansaitsevat vapautta ja tyyliä, ja Prima Black -kukkavarvastossut vastaavat täydellisesti näihin tarpeisiin. Suunniteltu mukavuutta ja omaperäistä ulkonäköä arvostaville naisille, ne ovat erinomainen yhdistelmä käyttömukavuutta ja esteettistä muotoilua.

Valmistettu ekologisesta mokkanahasta, se takaa paitsi käyttöilon, myös tietoisuuden ympäristöystävällisen tuotteen valinnasta. Mustat varvastossut on koristeltu hienovaraisilla, kukkaistutuksilla, jotka herättävät huomiota ja lisäävät keveyttä mihin tahansa tyyliin. Tämän ansiosta ne voivat olla loistava aksentti arjen asuihin, niin arkisiin kuin hieman tyylikkäisiinkin kesämekoihin.

Beige pohja on klassinen kontrasti mustalle päälliselle, ja sen litteä profiili takaa maksimaalisen mukavuuden kävellessä, mikä on korvaamatonta kesähelteillä tai pitkillä kävelylenkeillä.

Näiden kenkien luonnollista luonnetta korostaa myös pohjallisen valmistukseen käytetty ekologinen nahka, joka on jalkaystävällinen ja auttaa pitämään sen hyvässä kunnossa useiden tuntien käytön jälkeen.

Prima Black -kukkavarvastossut toimitetaan valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä varmistaa turvallisen kuljetuksen ja on lisäelementti, josta voi nauttia lahjaksi ostettuna.

Loppujen lopuksi nämä varvastossut painavat 0,6 kg ja ovat vain 1 cm:n koronkorkeudessa, ja niissä yhdistyvät keveys ja hienovarainen viehätys, mikä epäilemättä ansaitsee paikan jokaisen naisen vaatekaapissa, joka etsii mukavuuden ja kesäisen rento tyylin yhdistelmää. . Prima Black -kukkavarvastossut ovat enemmän kuin pelkät jalkineet, ne ovat persoonallinen aksentti jokaisen naisen kesätyyliin.

  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Väri: musta
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjan väri: beige
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: Kukkatossut
  • Kantapään / alustan korkeus: 1
  • Hallitseva kuvio: kukat

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|