Inna marka

Pumput Durga Black -tolppaan musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelemme Durga Black stiletto -pumput tyylikkäässä mustassa värissä, jotka ovat täydellinen lisä minkä tahansa naisen vaatekaappiin. Näille ainutlaatuisille pumpuille, joiden kantakorkeus on 6,5 cm, on ominaista hienovarainen, naisellinen muotoilu ja herkästi terävät varpaat, mikä antaa niille luokan ja tyylikkyyden.

Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta valmistetut Durga Black -pumput tekevät vaikutuksen paitsi tyylillään myös käyttömukavuudellaan. Ulkomateriaali ja ekonahkapohjallinen takaavat mukavuuden, ja synteettinen pohja takaa kestävyyden ja vakauden. Slip-on-kiinnityksen ansiosta pumput ovat erittäin käytännöllisiä, joten ne sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön ja tyylikkäisiin tilaisuuksiin.

Nämä sileät, kuvioimattomat pumput universaalissa mustassa värissä sopivat täydellisesti eri tyyleihin muodollisista mekoista rentoihin farkkuihin. Lisäksi valmistajan alkuperäinen pakkaus korostaa niiden ainutlaatuisuutta, mikä tekee niistä ihanteellisen lahjaidean.

Älä odota, rakastu Durga Black -pumppuihin ja lisää eleganssia jokapäiväiseen elämääsi!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Nosek: spits
  • Koron tyyppi: lähettää
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Pohjallinen materiaali: eko nahka
  • Ulkomateriaali: mokka ekologinen nahka
  • Koron/tason korkeus: 6.5
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: muu , lipsahdus

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|