Sergio Leone Pumput kullanväriseen Sergio Leonen korkkuun kultainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Pumput kullanväriseen Sergio Leonen korkkuun kultainen
Sergio Leone -brändin kultaiset stiletto-pumput ovat ihanteellinen valinta naisille, jotka haluavat lisätä tyyliinsä kiiltoa ja eleganssia. Nämä laadukkaasta ekonahasta valmistetut kengät yhdistävät modernin muotoilun klassiseen tyyliin. Nahkaisen sisäosan ja ekologisen vuorauksen ansiosta ne tarjoavat mukavuutta pitkiä työpäiviä, mikä tekee niistä täydellisen valinnan erilaisiin tilaisuuksiin - sekä arkeen että muodollisempiin tilaisuuksiin.
Pumpuissa on hienovaraisesti muotoiltu, terävä kärki, joka pidentää jalkoja optisesti entisestään. 9,5 cm:n koron korkeus tekee jokaisesta figuurista joustavamman, ja samalla korkea kantapää antaa niille poikkeuksellisen keveyttä. Mallia on saatavana vakiokokoisina, mikä helpottaa oikean valinnan tekemistä - suosittelemme valitsemaan koon, jota käytät useimmin.
Beigen pohjan ansiosta nämä pumput sopivat täydellisesti eri tyyleihin, ja yleisvärinsä ansiosta niitä voidaan käyttää käytännössä ympäri vuoden - ne sopivat täydellisesti sekä kevät- että syyspäiviin. Lisäksi esitellyt pumput ovat upouusia ja niillä on kahden vuoden takuu, mikä todistaa niiden korkeasta laadusta.
Älä epäröi ja lisää hieman kultaista kiiltoa jalkinekokoelmaasi Sergio Leone stiletto-pumpuilla. Nämä tyylikkäät kengät herättävät varmasti huomion ja saavat sinut tuntemaan olosi erityiseksi missä tahansa tilanteessa.
- Tuottaja: Sergio Leone
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Pumput > Kengät Sergio Leone
- Väri: kultainen
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Kantapään tyyppi: tappi
- Lihavuus: G.
- Kantapään / alustan korkeus: 9.5
- Lukko: liukastua
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Pohjan väri: beige
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Malli: Pumput tapissa
- Nenä: spitz
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.