PA1 PA1 Pumput lohkossa Lucrezia Fuchsia vaaleanpunainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: PA1 Pumput lohkossa Lucrezia Fuchsia vaaleanpunainen
Löydä eleganssia ja ainutlaatuista tyyliä Lucrezia-korkokenkien pumpuilla valloittavassa fuksia-vaaleanpunaisessa sävyssä. Näissä naisten pumpuissa, joiden kantakorkeus on 8,5 cm, yhdistyy klassinen muotoilu muodikkaaseen aksenttiin, joka saa sinut tuntemaan olosi varmaksi ja tyylikkääksi kaikissa tilanteissa.
Niiden muodokas muoto hieman kapenevin varpaineen ja kultaelementeillä koristeltu kantapää ovat täydellinen ratkaisu ajatonta eleganssia arvostavalle naiselle. Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta valmistetut pumput tarjoavat paitsi ainutlaatuisen ulkonäön, myös käyttömukavuuden sisällä olevan nahkaisen sisäosan ansiosta.
Lucrezia on valinta, joka sopii täydellisesti niin arkeen kuin juhlaankin. Niiden sileän kuvion ja intensiivisen värin ansiosta voit yhdistää ne helposti erilaisiin asuihin mekoista arkimuotoisempaan tyyliin.
Slip-on-suljin tekee näiden pumppujen pukemisesta nopeaa ja kätevää. Setti sisältää tyylikkään laatikon, johon voit säilyttää uusia aarteitasi. Valitse Lucrezia-pumput ja lisää hieman kiiltoa jalkinekokoelmaasi!
- Tuottaja: PA1
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Pumput > Kengät PA1
- Väri: vaaleanpunainen
- Nenä: spitz
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Kantapään / alustan korkeus: 8.5
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.