WS1

WS1 Pumput Post Camel Netel Suede Platform ruskea

Tuote ei ole saatavilla ;(

Camel Netelin mokkanahkaiset ruskeat alustapumput ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden ja eleganssin. Ne on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta, ja ne näyttävät tyylikkäiltä ja muodikkaalta, ja niiden ainutlaatuinen muotoilu herättää huomiota.

13 cm korkea kantapää ja 3,5 cm paksu alusta saavat jalat näyttämään ilmiömäisiltä, ​​ja samalla pumput ovat mukavat päällä. Pehmeä pohjallinen, joka on myös valmistettu ekologisesta nahasta, varmistaa mukavuuden koko päivän aikana. Tämä malli on suunniteltu naisille, jotka arvostavat sekä estetiikkaa että mukavuutta.

Pumput on kiinnitetty soljella, jossa on säädettävä hihna, mikä mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Pyöreä varvas lisää hienovaraisuutta ja saa ne sopivat yhteen eri tyylien kanssa - niin arkipäivisin kuin erikoistilaisuuksissakin.

Yläkorkeus 7,5 cm ja leveys G lisäävät käyttömukavuutta. Lisäksi pumppuja on saatavana laajassa valikoimassa kokoja, joten voit löytää tarpeisiisi täydellisesti sopivan istuvuuden.

Älä epäröi ja täydennä kenkäkokoelmaasi näillä valmistajan WS1 kauniilla pumpuilla. Katso myös muut valikoimassamme olevat mallit!

  • Lämpeneminen: Puute
  • Yläkorkeus (cm): 7,5
  • Väri: ruskea
  • Pohjallinen materiaali: eko nahka
  • Ulkomateriaali: mokka ekologinen nahka
  • Koron tyyppi: lähettää
  • Lihavuus: G
  • Koron/tason korkeus: 13
  • Lukko: solki
  • Yläkorkeus: 7,5 cm
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Malli: alustan pumput
  • Nosek: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|