Sergio Leone Pumput soljella Sergio Leone beige
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Pumput soljella Sergio Leone beige
Sergio Leonen beige-solkipumput ovat täydellinen valinta jokaiselle tyylikkäälle naiselle, joka haluaa yhdistää tyylin mukavuuteen. Klassisen leikkauksen ja universaalin värinsä ansiosta nämä kengät sopivat täydellisesti sekä toimistotyylien että erikoistilaisuuksien kanssa.
Ekologisesta nahasta valmistetuille pumpuille on ominaista erittäin pehmeä ja mukava kantapää, jonka ansiosta ne sopivat täydellisesti jalkaan ja takaavat mukavuuden koko päivän ajan. Pyöreä kärki ja 8,5 cm korkea korkolohkon muodossa lisäävät eleganssia ja vakautta, mikä tekee niistä täydelliset jalkineet erilaisiin tilaisuuksiin - perhejuhlista iltajuhliin.
Nämä pumput erottuvat kiinteästä muovipohjasta, joka takaa hyvän pidon, ja nahkapohjallinen lisää lisäksi käyttömukavuutta. Tuote on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee siitä myös loistavan lahjaidean.
Anna kevään ja syksyn tyylistäsi tulla elegantiksi Sergio Leone -solkipumpuilla. Valitse nämä muodikkaat ja mukavat kengät ja nauti ainutlaatuisesta tyylistä ja mukavuudesta joka päivä!
- Tuottaja: Sergio Leone
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Sergio Leone
- Lisäominaisuuksia: puute
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: beige
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Kantapään / alustan korkeus: 8.5
- Lukko: solki
Kiitos kommentin lisäämisestä.