Vinceza Pumput Sreduszka VINCEZA musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Nämä ovat W Sreduszka VINCEZA -pumput tyylikkäässä mustassa värissä - täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa yhdistää tyylin ja mukavuuden. Nämä laadukkaasta keinonahasta valmistetut kengät ovat eleganssin ydin, ja ne sopivat täydellisesti erilaisiin tilaisuuksiin - muodollisista juhlista satunnaisiin tapaamisiin ystävien kanssa.

Pumpuille on ominaista sisäänrakennettu, pehmeä kantapää ja herkkä 2,5 cm korkea kantapää, joka takaa käyttömukavuuden koko päivän. Sileä, synteettinen pohja ja luonnollisesta nahasta valmistettu pohjallinen takaavat paitsi kestävyyden myös käyttömukavuuden. Pyöreä nenä lisää hienovaraisuutta, ja harjakattoiset kuviot yhdistettynä vaikuttavaan rusetiin antavat kokonaisuudelle ainutlaatuisen luonteen.

Nämä pumput sopivat täydellisesti sekä kevääseen että kesään, ja ne täydentävät täydellisesti sekä eleganttia että arkea. Monipuolisuuden ja tyylikkään ulkonäön ansiosta niistä tulee erottamaton osa jokaista vaatekaappia.

Valitse mukavuus ja eleganssi - valitse W Sreduszka VINCEZA -pumput, jotka antavat sinun loistaa joka tilanteessa!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Lisäominaisuuksia: openwork , keula-
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: toinen , liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|