Inna marka Pumput stilettos musta mokka W Sergio Leone

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mokkanahkakorkojen pumput - malli Sergio Leonessa (musta)

Tyylikkäät, ajatonta pumput korkokentällä, joka toimii sekä toimistossa että iltatulehduksissa. Sergio Leone -malli yhdistää klassisen lomakkeen mukavilla ratkaisuilla, joista se näyttää tyylikkäältä, ja samalla on kätevä käyttää.

Tärkeimmät ominaisuudet:

- Korko: 7 cm korkea nasta - naisellinen, vakaa profiili.

- Tyyppi: liukastettu, klassiset pumput.

- Ylä: ekologinen mokkanahka (synteettinen materiaali) - tyylikäs, matta tekstuuri.

- Vuori: Synteettinen nahka varmistaa mukavuuden kengän sisällä.

- Aseta: Luonnonahka paremman tunteen ja hengittävyyden saavuttamiseksi.

- Väri: musta - yleinen, helppo muotoilla.

- Pakkaus: alkuperäinen valmistajan laatikko.

- Valmistaja: Muu merkki.

Kenelle:

- Naisten pumput, jotka on suunniteltu naisille, jotka arvostavat klassista tyyliä ripauksella eleganssia - ihanteellinen yrityskokouksiin, juhliin, päivämääriin tai muodollisiin retkiin.

Käytännön neuvoja:

- Mokkanan yläosassa on syytä käyttää mokkanahkaa impregnointia ja puhdistamista herkällä harjalla estetiikan ylläpitämiseksi.

- Vältä kosketusta veden kanssa; Käytä likaa, käytä erityistä mokkanahaseniä.

- Jos sinulla on leveä jalka, harkitse puolen koon valitsemista suuremman mukavuuden saavuttamiseksi.

Miksi se on arvoinen:

Pumput yhdistävät tyylikkään ilmeen huomiota yksityiskohtiin (nahkainen insertti, mukava vuori), mikä tekee niistä käytännöllisen ja tyylikkään valinnan useita kertoja.

  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: Muovi
  • Tuottajakoodi: BM144693

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|