Inna marka Punaiset sandaalit LaBamba -alustalla punainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Punaiset sandaalit LaBamba -alustalla punainen
Löydä punaiset LaBamba alustasandaalit, jotka tuovat raikkautta ja eleganssia kesävaatekaappiisi. Nämä kauniit korkeakorkoiset sandaalit on suunniteltu naisille, jotka haluavat tuntea itsensä kauniiksi ja naisellisiksi. Ne on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahkasta, ja niissä yhdistyy tyyli ja ympäristöstä huolehtiminen.
Korkea pylväs ja 10,5 cm korkea alusta luovat täydellisen kaksoiskappaleen, joka paitsi korostaa figuuria, myös varmistaa käyttömukavuuden koko päivän. Tämän ansiosta jokaisesta sandaaleissa vietetystä hetkestä on ilo tilaisuudesta riippumatta.
LaBamba on täydellinen lisä kesäasuihin - niin arkeen kuin erityisiin iltakokouksiin. Universaali punainen väri beige pohjalla saa nämä sandaalit sopivaksi mihin tahansa tyyliin ja lisää niihin luonnetta ja kiiltoa.
AT-0660-L malli erottuu klassisesta leikkauksesta ja pyöreästä kärjestä, ja solkikiinnitys takaa täydellisen istuvuuden jalkaan. Sandaalit ovat saatavilla vakionumeroisina, mikä helpottaa oikean koon valintaa. Alkuperäiseen laatikkoon pakattuna ne ovat myös loistava lahjaidea rakkaalle.
Nauti keväästä ja kesästä tyylikkäästi LaBamba-sandaalien kanssa – valinta, jossa eleganssi yhdistyy mukavuuteen.
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: Kevät kesä
- Väri: Punainen
- Pohjan väri: beige
- Ainoa materiaali: Muovi
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Malli: AT-0660-L
- Nenä: pyöristää
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: solki
- Tuottajakoodi: BM115187
 
                                         
                                             
                                             
                                         
                                             
                                             
                     
                     
                     
                    
Kiitos kommentin lisäämisestä.