Inna marka Purppuraiset housut Lasima-soljella violetti
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 5 - 8 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Purppuraiset housut Lasima-soljella violetti
Purple -leipät, joissa on Lasima -solki, ovat loistava valinta kaikille, jotka haluavat yhdistää mukavuuden ainutlaatuiseen tyyliin kesäpäiviin. Keskimääräisen kantapään ansiosta nämä tyylikkäät ja mukavat kengät tarjoavat sinulle vakauden ja mukavuuden koko päivän, jopa kuumimpana päivinä.
Heidän matala leikkaus ja pyöreä nenä tekevät niistä vastaamaan monia kesätyyliä - mekkoista shortseihin. Korkealaatuisesta orgaanisesta nahasta valmistettu nämä leipomot eivät ole vain ympäristöystävällisiä, vaan myös erittäin kestäviä ja vastustuskykyisiä vaurioille. Jokaisesta yksityiskohdasta huolehtiminen valmistaja tarjoaa huipputason laadun, mikä tekee heistä ihanteellisen valinnan naisten vaativille.
Lasima -mokkasiineille on ominaista liukuva lukko, mikä helpottaa laittaa ja nousta. Lisäksi kumipohja houkuttelevana sinisellä värillä lisää keveyttä ja omaperäisyyttä, mikä tekee näistä kengistä todellisen kauden hittiä.
Täydellinen erilaisiin kesätiloihin, Lasiman purppuran leivänpäästöt houkuttelevat varmasti jokaista muodikkaita naisia, jotka arvostavat sekä tyyliä että mukavuutta. Alkuperäinen pakkaus, joka on saatavana tyylikkään laatikon muodossa, tekee niistä loistavan lahjaidean. Valitse Lasima -mokkasiinit ja nauti mukavuudesta ja ainutlaatuisesta tyylistä koko kesän!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: puute
- Tuottajakoodi: BM192962
- Kokoelma: Kesä
- Väri: Violetti
- Pohjan väri: sininen
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: YZ23-12
- Nenä: pyöristää
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
Kiitos kommentin lisäämisestä.