Vices Vices Rakas valkoiset korkokengät valkoinen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Vices Rakas valkoiset korkokengät valkoinen
Vices-brändin valkoiset Sweetheart-korkokengät ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja mukavuutta. Klassisen muotonsa ansiosta nämä pumput sopivat täydellisesti niin juhlallisiin tilaisuuksiin kuin arkipäiviin. Ne on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ja niissä yhdistyy moderni muotoilu ja huomio ekologiaan.
Niiden 10 cm korkea kantapää antaa siluetille ohuen vartalon ja varmistaa samalla optimaalisen käyttömukavuuden harkitun muotoilun ansiosta. Slip-on-kiinnitys mahdollistaa kenkien pukemisen ja riisumisen nopeasti, mitä varmasti jokainen kiireinen nainen arvostaa.
Kuvio ilman lisäkoristeita tekee näistä valkoisista pumpuista äärimmäisen universaaleja - ne voidaan yhdistää helposti erilaisiin tyyleihin klassisista avantgardempiin. Lisäksi niiden minimalistinen muotoilu korostaa täydellisesti kaikkia asuja ja luo tyylikkään kokonaisuuden.
Valitse Vicesin valkoiset Sweetheart-korkokengät ja tunne olosi erityiseksi joka tilanteessa!
- Tuottaja: Vices
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Pumput > Kengät Vices
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Pohjallinen materiaali: muut
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Lukko: liukastua
- Kantapään tyyppi: Kiinnitä
- Lisäominaisuuksia: puute
- Väri: Valkoinen
- Kantapään / alustan korkeus: 10.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.