Inna marka Ratsastussaappaat mokkanahka ja hapsut H505 musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tarjoamme tyylikkäät mokkasaappaat hapsuilla H505 tyylikkäässä mustassa värissä, jotka täydentävät täydellisesti minkä tahansa naisten vaatekaappia. Nämä ympäristöystävällisestä mokkanahkasta valmistetut kengät yhdistävät moderni muotoilu ja ekologinen vastuullisuus. Päällisen sivulla ne on koristeltu sisäänommeltuilla hapsuilla koko korkeudelta, mikä lisää niihin ainutlaatuista luonnetta ja muodikasta tyyliä.

Näissä klassisissa saappaissa on 3 cm tasainen kantapää, mikä tekee niistä mukavat käyttää joka päivä. Kengän sisällä oleva turkisvuori tekee niistä täydelliset kylmimpiin päiviin pitäen jalat lämpiminä ja mukavina. Sisäpuolella oleva lisävetoketju helpottaa huomattavasti kenkien pukemista ja riisumista.

H505-saappaat ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat muotia ja mukavuutta yhdessä. Universaalin mustan värin ansiosta ne sopivat täydellisesti sekä farkkujen että mekkojen kanssa, joten ne ovat täydellinen valinta kaikkiin tilaisuuksiin. Älä missaa tilaisuutta lisätä ne kokoelmaasi!

  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lisäominaisuuksia: hapsut
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kantapään tyyppi: Matala kantapää
  • Ulompi materiaali: Ekologista säämiskänahkaa
  • Lämmittävä: Joo
  • Varren korkeus: Polveen asti
  • Väri: musta
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|