Rieker Rieker N1305-35 nahkakengät

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä Rieker N1305-35 -nahkakengän epätavallinen viehätys kauniilla viininpunaisella värillä. Nämä kevyet ja joustavat saappaat ovat ihanteellinen ehdotus naisille, jotka arvostavat tyylin, mukavuuden ja toiminnallisuuden yhdistelmää. Tunnettu saksalainen tuottaja Mark Rieker on saanut tunnustusta vuosien ajan innovatiivisten ratkaisujen ansiosta, jotka varmistavat jalkojen optimaalisen tilan, mikä eliminoi epämukavuuden tunteen kaikkien päiväpäivän kuluessa.

Rieker -saappaat valmistettiin luonnon nahasta, mikä takaa niiden kestävyyden ja täydellisen istuvuuden jalkaan. Sisällä on pehmeä, lämmittävä huopavuoraus ja huopa -asenne, jotka varmistavat, että jalat tuntuvat mukavalta, jopa viileämpinä päivinä. Yläosa noin 8,5 cm korkea ja 2 cm: n ainoa paksuus lisää kenkiä paitsi eleganssia, myös vakautta.

Pitsi -kiinnittimen ansiosta saappaat tarttuvat täydellisesti jalkaan, ja 4 cm: n kantapään kantapää tekee niistä sopivia sekä päivittäin että erityistilaisuuksiin. Heidän rento leikkaus ja eristetty muotoilu sopivat täydellisesti syksy- ja talvisuuntauksiin.

Rieker -saappaat eivät ole vain muodikkaita lisäyksiä mihinkään muotoiluun, vaan myös lisävaruste, joka huolehtii turvallisuudestasi ja mukavuudestasi. Valmistajan ja varmenteen ja lajin alkuperäinen pakkaus vahvistavat tuotteen korkean laadun.

Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa vaatekaappisi näillä tyylikkäillä ja käytännöllisillä kengillä, joista tulee varmasti suosikki elementti talvikokoelmassa. Valitse koko, jossa kävelet useimmiten ja luo epätavallisia tyylit jokaiseen tilanteeseen!

  • Tuottajakoodi: RKR823A
  • Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 4
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|