Ptpt

Ptpt Rocksaappaat strassikivillä ruskea

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä ainutlaatuista tyyliä ja mukavuutta Ptpt:n rocksaappaat. Nämä ruskeat strassit nilkkurit ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä muodikasta ulkonäköä että mukavuutta. Laadukkaista materiaaleista valmistetuissa saappaissa on litteä kantapää, mikä tekee niistä täydelliset jokapäiväiseen käyttöön ja vaativampiin tilaisuuksiin.

Saappaat ovat eristettyjä, mikä takaa lämpömukavuuden kylminä päivinä ja niiden nilkkakorkeus suojaa täydellisesti jalkoja. Pyöreä kärki antaa niille klassisen ilmeen, ja soljen ja vetoketjun ansiosta ne on helppo pukea ja säätää. Strassit ja nastat ovat silmiinpistävä aksentti, joka antaa kengille rock-luonteen ja korostaa niiden omistajan yksilöllisyyttä.

Kaikki tämä muodikkaiden naisten mielessä, jotka haluavat erottua joukosta. Ptpt-nilkkureita on saatavilla tyylikkäissä ruskean ja beigen sävyissä, minkä ansiosta ne on helppo yhdistää mihin tahansa tyyliin - sekä housuihin että mekoihin. Koron korkeus on 5 cm, mikä lisää keveyttä ja synteettinen pohja varmistaa kestävyyden ja pidon eri pinnoilla.

Älä missaa mahdollisuutta lisätä nämä ainutlaatuiset nilkkurit kokoelmaasi! Valitse Ptpt-nilkkurit ja tunne olosi muodikkaaksi ja mukavaksi joka päivä.

  • Ulkomateriaali: muu
  • Koron tyyppi: Tasainen kantapää
  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Lisäominaisuudet: strassit , nastat
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Nosek: Pyöristää
  • Lukko: solki , lukko
  • Väri: ruskea, beige
  • Koron/tason korkeus: 3.5
  • Kokoelma: KENKI MUODIKKA
  • Pohjan materiaali: synteettinen

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|