Inna marka Ruskeat ja mustat Pugliesi wedge-lenkkarit

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Löydä poikkeukselliset ruskeat ja mustat Pugliesi wedge-lenkkarit, joissa yhdistyvät eleganssi ja mukavuus. Nämä tunnetun brändin valmistamat tyylikkäät kengät ovat ihanteellinen valinta naisille, jotka etsivät muodikkaita ja mukavia ratkaisuja jokapäiväiseen käyttöön ja muodollisiin tilaisuuksiin.

Käytettyjen materiaalien, kuten ekologisen nahan ja kankaan, korkea laatu tekee näistä tennareista paitsi esteettisiä myös kestäviä. Kumipohja takaa erinomaisen pidon, joka yhdessä 9 cm korkean kiilan kanssa varmistaa vakauden ja mukavuuden jokaisessa vaiheessa. Lisäksi soikea varvas lisää eleganssia, mikä tekee niistä universaalin vaatekaappituotteen.

Näistä ruskeista ja mustista Pugliesi-lenkkareista tulee suosikkijalkineitasi keväällä ja syksyllä. Niiden vakionumerointi ja korkea ammattitaito (kengän korkeus: 21,5 cm) tekevät niistä täydellisesti sopivia mihin tahansa figuuriin. Riippumatta siitä, oletko menossa kävelylle tai tapaamaan ystäviä - ne ovat loistava lisä mihin tahansa tyyliin.

Tilaa ne alkuperäisessä laatikossa ja nauti Pugliesi-lenkkarien tarjoamasta eleganssista ja mukavuudesta! Erotu joukosta ja korosta ainutlaatuista tyyliäsi näillä muodikkailla kengillä.

  • Kantapään tyyppi: Buskin
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Syksyinen kevät
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: NS373P
  • Nenä: pyöristää
  • Korkeus: korkea
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: nauhoitettu
  • Tuottajakoodi: BM183016

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|