Inna marka

Ruskeat Jodhpur-saappaat AT673-6 Ruskea

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä ainutlaatuinen tyyli ja mukavuus ruskeilla Chelsea-saappaat AT673-6! Nämä tyylikkäät naisten nilkkurit ovat täydellinen yhdistelmä muodikasta muotoilua ja toimivuutta. Vakaan, 5 senttimetrin kantapään ansiosta jokainen askel on varma ja mukava.

Kiiltävästä ekonahasta valmistetuissa saappaissa on kaunis, muodokas muotoilu ja joustavat sisäosat sivuissa helpottavat pukemista ja jalkaan istumista. Kenkien sisäpuoli on vuorattu herkällä turkilla, mikä takaa lämpöä ja mukavuutta myös kylmimpinä päivinä.

AT673-6 Chelsea-saappaat ovat täydellinen valinta jokapäiväiseen käyttöön, ja ne sopivat täydellisesti moniin tyyleihin. Riippumatta siitä, aiotko tavata ystäviä, käydä ostoksilla tai kävellä ympäri kaupunkia, tämä malli antaa sinulle itsevarmuutta ja eleganssia.

Älä viivyttele! Valitse muodikkaat AT673-6 nilkkurit ja korosta ainutlaatuista tyyliäsi!

  • Lisäominaisuudet: puute
  • Pohjan väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: muu
  • Ulkomateriaali: muu
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Koron/tason korkeus: 5.0
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: ruskea
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Nosek: Pyöristää
  • Koron tyyppi: litteä kantapää
  • Lukko: muu , lipsahdus

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|