Inna marka Ruskeat naisten saappaat Tello Cruzin cowboy -aksentilla

Tuote ei ole saatavilla ;(

Ruskeat naisten saappaat cowboy-aksentilla Tello Cruz ovat täydellinen valinta jokaiselle muodikkaalle naiselle, joka haluaa rikastuttaa vaatekaappiaan erottuvalla elementillä. Nämä korkealaatuisesta mokkanahkasta valmistetut nilkkurit yhdistävät tyylin ja mukavuuden yhdessä.

Niiden päällinen on koristeltu hienovaraisilla ompeleilla, jotka korostavat jalkineiden cowboy-luonnetta, ja klassisen ruskean kamelinvärin ansiosta ne sopivat täydellisesti eri tyyleihin - niin arkeen kuin tyylikkäämpiinkin.

Saappaita on saatavana vakionumeroina (36-41), joten oikean koon valinta on helppoa. Kengän korkeus on 17 cm ja vetoketjun ansiosta ne on helppo ja nopea laittaa jalkaan. Lisäksi litteät lohkon muotoiset 5 cm korkokengät takaavat vakauden ja mukavuuden käytön aikana.

Pohjamateriaali on kestävää kumia ja sisäpuoli on vuorattu kankaalla, mikä lisää käyttömukavuutta. Nämä tyylikkäät ja rennot saappaat täydentävät täydellisesti kaikki syksyn tyylit.

On myös syytä huomata, että Tello Cruz -saappaat tarjotaan valmistajan alkuperäisessä laatikossa, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Älä odota, vaan lisää kokoelmaasi hieman cowboytyyliä!

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: purukumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: G-7683
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: ei
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Kantapään tyyppi: lohko
  • Lukko: lukon päällä
  • Tuottajakoodi: BM124451

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|