Inna marka Ruskeat nilkkurit, joissa on Ralia-sukka
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Ruskeat nilkkurit, joissa on Ralia-sukka
Esittelemme moderneja liukuvia ruskeita saappaita, joissa on rabal -sukka, jotka ovat erinomainen valinta talvipäiviin. Korkealaatuisesta materiaalista luotu nämä saappaat eivät vain ilahduttavat tyyliään, vaan myös lämmön lämmityksen ansiosta. Heidän tasainen, keskikokoinen kantapää, jonka korkeus 5 cm: n korkeus takaa mukavuuden pukeutuessaan, mikä tekee niistä ihanteellisen lisäyksen jokapäiväisiin tyylityksiin.
Saappaat ovat pyöreä nenä, mikä tekee niistä tyylikkäät ja universaalin. Ne on valmistettu ekologisesta mokkanahasta, joka korostaa edelleen heidän modernia luonnettaan. Ruskeat värit ja ruskea muovinen pohja sekoittuvat täydellisesti monilla talviasuilla.
Lisäyksen ansiosta saappaiden asettaminen ja poistuminen on erittäin yksinkertaista, ja ylimääräinen turkki tarjoaa lämmön mukavuutta. RQ471 -malli, joka saavuttaa nilkan, on täydellinen molemmille kaupunkien tyylille että talvella.
He löytävät ehdottomasti paikkansa jokaisen naisten vaatekaappista, ja siitä tulee olennainen osa talvi -vaatekaappia. Valmistaudu talvikuukausiksi täydessä tyylisissä Ralia -saappaissa!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Inna marka
- Tuottajakoodi: BM205467
- Kokoelma: Syksy talvi
- Väri: Ruskea
- Pohjan väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: Muovi
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Korkeus: nilkan puolesta
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
- Lisäominaisuuksia: turkis
- Malli: RQ471 Beiget nilkkurit, joissa on sukka
Kiitos kommentin lisäämisestä.