Inna marka Ruskeat pumput Cilka-hihnalla

Tuote ei ole saatavilla ;(

Nämä ovat ruskeita pumppuja, joissa on Cilka-hihna - tyylikäs tarjous naisille, jotka arvostavat klassisen tyylin ja mukavuuden yhdistelmää. Näissä liukupumpuissa on matala, 4,5 senttimetrin korkokanta, joka takaa vakauden ja mukavuuden koko päivän.

Cilka-pumput erottuvat neliömäisestä kärjestä, joka optisesti hoikentaa jalkaa ja lisää muotoiluun eleganssia. Valmistettu korkealaatuisesta ekonahasta, ja ne herättävät huomion hienovaraisilla raidoilla. Niiden minimalistinen muotoilu tekee niistä täydellisen valinnan toimistoon ja muodollisiin tilaisuuksiin.

Koot 35 - 41 saatavilla olevan vakionumeroinnin ansiosta voit mukauttaa ne helposti yksilöllisiin tarpeisiisi. Muovipohja ja ekologinen pohjallinen takaavat paitsi estetiikan myös käyttömukavuuden.

Valitse Cilka-pumput ja luo elegantti tyyli kaikkiin tilaisuuksiin! Niiden universaali ruskea väri sopii täydellisesti eri asujen kanssa, ja valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee niistä täydellisen lahjaidean.

  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kokoelma: Kesä
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: 19003
  • Nenä: neliö-
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Kantapään / alustan korkeus: 4.5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: liukastua

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|