Inna marka Ruskeat saappaat Corinna-ketjuilla

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme ruskeat ketjulliset trapperit, malli Corinna - täydellinen valinta kylmempään päivään. Nämä tyylikkäät saappaat on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, joka takaa käyttömukavuuden ja kestävyyden useiden vuosien ajan. Paksun, suojalla varustetun pohjan ansiosta voit nauttia erinomaisesta pidosta ja vakaudesta eri pinnoilla.

Corinna-malli ei ole vain toimiva, vaan myös muodikas muotoilu. Saappaat ovat eristettyjä, mikä tekee niistä täydellisen valinnan syksyyn ja talveen. Päällisen sisäpuolella olevan vetoketjun ja lisänauhoitteen ansiosta voit helposti säätää ne jalkasi mukaan leveydestä riippumatta.

Tyylikäs aksentti on kaksi kultaketjuilla koristeltua olkahihnaa, jotka antavat kokonaisuudelle omaleimaisen luonteen. Saappaissa on pyöreä kärki ja 5 cm litteä kantapää, mikä takaa mukavuuden koko päivän. Mallia on saatavana vakionumeroina 36-41, joten löydät helposti itsellesi sopivan koon.

Tilaa ruskeat Corinna-lenkkarit ja korosta ainutlaatuista tyyliäsi kylminä päivinä. Laadukas työstö, mukavuus ja muodikas muotoilu tekevät niistä täydellisen täydennyksen kaikkiin syksyn ja talven tyyliin. Älä viivyttele, vaan löydä Corinna-nilkkurien viehätys nyt!

  • Lisäominaisuuksia: ketju
  • Kokoelma: Syksy talvi
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: musta
  • Ainoa materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Malli: 6833
  • Nenä: pyöristää
  • Lämmittävä: Joo
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Kantapään / alustan korkeus: 5
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: lukon päällä , nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|