Inna marka Ruskeat sandaalit, joissa solki Mirkashihnalla

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esitämme ruskeat sandaalit solki Mirkas -baarissa, mikä ilahduttaa jokaista tyylikkäiden ja mukavien kesäkengien rakastajaa. Korkealaatuisesta ekologisesta mokkanahasta valmistettuna nämä kameliskindaalit ovat loistava valinta lämpimämpiin päivinä yhdistäen tyylikkyyden käytännöllisyyteen.

NN616 -malli tarjoaa mukavuutta litteän alustan ansiosta, jonka korkeus on 3 cm, mikä tekee niistä ihanteellisia päivittäisiin kävelyretkiin että kesäkokouksiin ystävien kanssa. Pyöreä nenä lisää hienouksia kenkiin, ja klassinen leikkaus saa ne täydellisesti sekoittumaan erilaisilla tyylillä ilmaisista mekkoista löysiin shortseihin.

Soljun kiinnitys antaa sinun helposti laittaa ja poistaa sandaalit, ja muovista valmistettu ruskea pohja varmistaa kestävyyden ja toimenpiteiden kestävyyden ja mukavuuden. Valmistajan alkuperäinen pakkaus laatikon muodossa tekee niistä loistavan lahjaidean.

Älä epäröi! Mirkas-sandaalit ovat välttämättömiä kesäkaapissasi. Nauti muodikkaista ja mukavista jalkineista, jotka korostavat tyyliäsi!

  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Kokoelma: Kesä
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Tuottajakoodi: Nn616 kameli
  • Väri: Ruskea
  • Pohjan väri: Ruskea
  • Ainoa materiaali: Muovi
  • Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
  • Malli: Nn616
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: alustalle
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|