Inna marka Ruskeat sukat liukuvat lenkkarit
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 5 - 8 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Ruskeat sukat liukuvat lenkkarit
Löydä mukavuuden ja tyylin uusi ulottuvuus ruskeilla sukalla liukua lenkkarit. Nämä alkuperäiset kengät yhdistävät urheilun leikkauksen muodikkaaseen kaupunkisuunnitteluun, mikä tekee niistä täydellisen valinnan jokapäiväisiin tyylityksiin.
4 cm: n korkean alustan ansiosta nämä lenkkarit tarjoavat erinomaista tukea ja mukavuutta kävellessään. Valmistettu joustavasta kankaasta, ne mukautuvat täydellisesti jalkaan, ja pyöreä nenä takaa maksimaalisen mukavuuden. Näiden kengien khakin varjo antaa sinun yhdistää ne helposti erilaisiin asuihin - farkuista, mekkojen kautta, urheilulaitteisiin.
Kumipohja tarjoaa suuren tarttuvuuden ja kestävyyden, mikä tekee näistä lenkkarista loistavan valinnan jokapäiväiseen toimintaan. D0011 -malli on synonyymi nykyaikaisesta tyylistä, joka on hieno sekä rentoille että tyylikkäimmille kokoonpanoille.
Nämä ruskeat sukat eivät ole vain toiminnallisia, vaan myös erittäin tyylikkäitä jalkineita, joita tulisi löytää jokaisesta naisten vaatekaapista. Alkuperäiseen laatikkoon täydellisesti pakattu, ne ovat myös loistava lahjaidea. Veto mukavuudesta ja muotista ruskeilla lenkkarilla!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Urheilu > Kengät Inna marka
- Kantapään tyyppi: Alusta
- Tuottajakoodi: D0011 khaki
- Väri: Ruskea
- Pohjan väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: Kumi
- Ulompi materiaali: kangas
- Malli: D0011
- Nenä: pyöristää
- Lukko: liukastua
- Lisäominaisuuksia: puute
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Lämmittävä: ei
- Korkeus: matala
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
Kiitos kommentin lisäämisestä.