Janessa

Janessa Saappaat, joissa eko -nahka alustalla musta

Tuote ei ole saatavilla ;(

Esittelemme eko-nahasta valmistetut Janessa-nilkkurit alustalla tyylikkäässä mustassa värissä, jotka sopivat täydellisesti mihin tahansa tyyliin. Nämä ainutlaatuiset kengät, jotka on suunniteltu naisia ​​ajatellen, yhdistävät mukavuuden ja muodikkaan muotoilun, jotka sopivat täydellisesti syys-/talvikauteen.

Laadukkaasta ekologisesta nahasta valmistetuille Janessa-saappaille on ominaista pyöreä kärki ja rakennettu, jäykistetty kantapää, joka tukee jalkaa erinomaisesti. Yläleveys 22 cm saa kengät istumaan täydellisesti jalkaan ja niiden nilkkakorkeus lisää eleganssia.

Erittäin toimiva alusta, jonka korkeus on 3 cm ja lohkon muotoinen kantapää, jonka mitat ovat 10,5 cm, takaavat vakauden ja mukavuuden jokaisessa vaiheessa. Muovista valmistetun kulutuspohjan ansiosta saappaat sopivat täydellisesti niin juhliin kuin iltajuhliin.

Sisämateriaali on 100 % kangasta, mikä tekee siitä mukavan käyttää koko päivän. Lämmityksen ansiosta saappaat sopivat täydellisesti kylmiin päiviin, ja niiden rento ja elegantti tyyli tarkoittaa, että niitä voidaan käyttää joka päivä ja erityisissä tilaisuuksissa.

Janessa-tuotteet on pakattu valmistajan alkuperäiseen laatikkoon, mikä tekee niistä myös loistavan lahjaidean. Valitsemalla Janessa-nilkkurit, sijoitat muodikkaan, mukavaan ja tyylikkääseen lisäykseen vaatekaappiisi. Älä odota, vaan katso itse, kuinka paljon ne voivat lisätä ulkoasuasi!

  • Väri: musta
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Nosek: pyöristää
  • Koron tyyppi: lähettää
  • Yläleveys: 22
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Yläkorkeus: 9
  • Lisäominaisuudet: puute
  • Pohjan materiaali: synteettinen
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Koron/tason korkeus: 10.5
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: lukon päällä

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|