Goodin Goodin Saappaat, joissa on lakattu lisäosa musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Goodin Saappaat, joissa on lakattu lisäosa musta
Tutustu Goodin-saappaiden tarjoamaan eleganssiin ja mukavuuteen klassisen mustan patentoidun sisäosan kanssa. Nämä tyylikkäät naisten kengät ilahduttavat paitsi esteettisyydellään myös työn laadulla. Ekologisesta mokkanahasta valmistetut ne yhdistävät täydellisesti eleganssin ja muodikkaan muotoilun, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan erilaisiin tilaisuuksiin - iltakokouksista juhliin.
Niiden ainutlaatuinen muotoilu pyöreällä varpaalla ja sisäänrakennetulla ja jäykistetyllä kantapäällä takaa houkuttelevan ulkonäön, mutta myös käyttömukavuuden. Yläkorkeus 45 cm istuu täydellisesti jalkaan, kun taas 9 cm:n lohkon muotoinen kantapää varmistaa vakauden jokaisessa vaiheessa.
Goodin-saappaat ovat eristettyjä, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kylmimpiin syksyn ja talven päiviin. Lisäksi niiden synteettinen pohja sileällä rakenteella tekee kengistä kevyitä ja kestäviä. Vetoketjun ansiosta niiden pukeminen ja riisuminen on helppoa ja kätevää.
Nämä mustat saappaat täydentävät täydellisesti kaikenlaista tyyliä sekä mekkojen että housujen kanssa. Katso itse, kuinka helppoa on yhdistää eleganssia jokapäiväiseen mukavuuteen näiden Goodinin ainutlaatuisten kenkien ansiosta!
- Tuottaja: Goodin
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Goodin
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Lisäominaisuuksia: puute
- Pohjallinen materiaali: muut
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: Joo
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Akselin leveys: 40
- Varren korkeus: 45
- Kantapään / alustan korkeus: 9.0
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä
Kiitos kommentin lisäämisestä.