Inna marka Saappaat leikattu jousella T.Sokolski W SCA145 musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Saappaat leikattu jousella T.Sokolski W SCA145 musta
Mustat T.Sokolski W SCA145 -nilkkurit, joissa on rusetti, ovat täydellinen valinta naisille, jotka etsivät tyylikkäitä ja mukavia jalkineita kylmiin päiviin. Laadukkaista synteettisistä materiaaleista valmistetuille niille on ominaista tyylikäs muoto ja käytännölliset ratkaisut, jotka tekevät niistä täydellisen täydennyksen mihin tahansa muodikkaan tyyliin.
Saappaiden päällinen on suunniteltu kestäviksi ja mukaviksi, kun taas pehmeä tekstiilivuori varmistaa käyttömukavuuden. Liukumaton pohja takaa vakauden, mikä tekee niistä soveltuvia sekä jokapäiväiseen käyttöön että erilaisiin ulkoiluun. Korkea malli matalalla 4 cm kantapäällä tekee saappaista paitsi mukavia, myös lisää eleganssia jokaiseen askeleeseen.
Musta väri ja yksinkertainen, kuvioton muotoilu tekevät näistä saappaista äärimmäisen universaaleja ja sopivat moneen tyyliin - arkisesta tyylikkäämpään. Lisäetuna on viehättävä jousi, joka antaa niille ainutlaatuisen luonteen.
T.Sokolski W SCA145 -saappaat ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat sekä tyyliä että toimivuutta. Slip-on-kiinnityksen ansiosta ne on nopea ja helppo pukea ja riisua. Näiden saappaiden ansiosta jokainen ulkona vietetty hetki on ainutlaatuinen!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Inna marka
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: kangas
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Malli: Saappaat leikattu jousella T.Sokolski W SCA145
- Nenä: pyöristää
- Lämmittävä: ei
- Kantapään / alustan korkeus: 4
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lisäominaisuuksia: keula-
- Kantapään tyyppi: lohko
- Korkeus: nilkan puolesta
- Lukko: toinen , liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.