Sergio Leone Saappaat, lenkkarit riippulukko Sergio Leone harmaa

Tuote ei ole saatavilla ;(

Löydä muodin uusi ulottuvuus Sergio Leonen lukkokiilalenkkareissa, jotka lisäävät vaatekaappiisi hieman ylellisyyttä ja mukavuutta. Nämä harmaat nilkkurit, kuvio 28788, yhdistävät modernia muotoilua ja toimivuutta, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kaikkiin tilaisuuksiin.

Korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut saappaat tarjoavat paitsi tyylikkään ulkonäön myös käyttömukavuuden. Sisäpuoli on vuorattu miellyttävän tuntuisella nahkamaisella materiaalilla, ja luonnollinen nahkapohjallinen pitää huolen jaloistasi ja tarjoaa niille riittävän ilmanvaihdon. 1,0 cm korkean alustan ja piilotetun 8,5 cm kiilan ansiosta saappaat nostavat figuuria optimaalisesti ja takaavat samalla vakauden kävellessä.

Näissä edestä nauhoitetuissa saappaissa on ylimääräinen tarrakiinnitys, joka on koristeltu katseenvangitsijalla metallikoristeella, joka lisää luonnetta koko malliin. Kengän takana on viehättävä metallinen riippulukko, joka korostaa niiden ainutlaatuisuutta.

Kumipohjamateriaali tarjoaa erinomaisen tarttuvuuden maahan ja kestää erilaisia ​​sääolosuhteita, mikä tekee näistä saappaista käytännöllisen valinnan jokapäiväiseen käyttöön. Nilkan korkeus ja pyöreä varvas tekevät siitä mukavan käyttää pitkiä tunteja.

Sergio Leonen nilkkurit ovat välttämättömiä jokaiselle muodikkaalle naiselle, joka arvostaa sekä tyyliä että mukavuutta. Hemmottele itseäsi ja rikasta jalkinekokoelmaasi tällä ainutlaatuisella mallilla!

  • Väri: harmaa
  • Ulompi materiaali: muut
  • Kantapään tyyppi: Buskin
  • Pohjallinen materiaali: Luonnollinen nahka
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Korkeus: nilkan puolesta
  • Lämmittävä: ei
  • Nenä: Pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: purukumi
  • Kantapään / alustan korkeus: 8.5

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|
Kengät kuvatulla tavalla, mukavat ja mukavat. Minä suosittelen.