Inna marka Saappaat saappaat ketjuilla Tokio Khaki beige
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Saappaat saappaat ketjuilla Tokio Khaki beige
Tutustu ainutlaatuiseen Tokyo-saapasmalliimme, jossa on ketjut muodikkaassa khakin beigen sävyssä! Nämä naisten nauhalliset nilkkurit ovat täydellinen tyylin ja toimivuuden yhdistelmä, joka varmasti rikastuttaa jokapäiväistä tyyliä. Käytännöllisen vetoketjun käyttö tekee kenkien pukemisesta ja riisumisesta erittäin helppoa, ja klassinen nauhoitus antaa niille rock-luonteen.
Nämä korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut nilkkurit erottuvat paitsi muotoilustaan myös mukavuudestaan. Sisäpuoli on vuorattu herkällä turkilla, mikä tekee niistä täydelliset kylmempiin päiviin. Litteän 3,5 cm:n kantapään ja vakaan, synteettisen pohjan ansiosta ne ovat mukavat päällä koko päivän, tilaisuudesta riippumatta.
Armeijan tyylin sävyt strassit ja muodikkaat ketjut tekevät näistä nilkkureista kiistattoman välttämättömän vaatekaappiisi. Nilkkakorkeus korostaa jalkoja ja lisää eleganssia, ja beige väri saa ne sopivat täydellisesti erilaisiin yhdistelmiin.
Älä viivyttele! Tilaa Tokyo bovver -saappaasi jo tänään ja lisää vaatekaappiisi hieman luonnetta. Nämä kengät sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön, ja ne täydentävät täydellisesti kaikkia asuja.
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Saappaat > Kengät Inna marka
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: beige
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Nenä: pyöristää
- Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
- Lisäominaisuuksia: suihkukoneita
- Pohjallinen materiaali: muut
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Lämmittävä: Joo
- Korkeus: nilkan puolesta
- Kantapään / alustan korkeus: 3.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: lukon päällä , nauhoitettu
Kiitos kommentin lisäämisestä.