Inello Sajmon Mustat naisten mokasiinit - Inello

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Naisten mokkasiinit Sajmon Black from Inello on täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa yhdistää eleganssin mukavuuteen. Nämä mustat leipät erottuvat muodikkaimmasta leikkauksesta, jolla on neliötyökalu, mikä antaa heille ainutlaatuisen hahmon. Näyttävä solki ja painettu ekologinen nahka

Sajmon -mustat leivänpäivät eivät vain näytä hyvältä jalassa, vaan tarjoavat myös hämmästyttävää mukavuutta tyynyn pehmeän insertin ansiosta. Tämä tyylin ja mukavuuden yhdistelmä tekee heistä välttämättömän jokaiselle tyylikkäälle naiselle.

Nämä tyylikkäät leveykset on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, mikä tekee niistä vain muodikkaasta, vaan myös ekologisesta valinnasta. Lisäetu on strassit, jotka koristavat hienovaraisesti jalkineet, mikä antaa sille vähän kiiltoa.

Sajmonin mustia leivänpaikkoja on saatavana valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, mikä tekee niistä loistavan lahjaidean. Valitse nämä leipät ja korosta ainutlaatuista luokkaa luokan kanssa!

  • Tuottajakoodi: BM206047
  • Väri: musta
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lisäominaisuuksia: strassit
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Nenä: neliö-

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|