Inna marka Samppanjakiilokengät A-88 kultainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

A-88 kiila sandaalit samppanjan sävyssä ovat täydellinen valinta naisille, jotka arvostavat eleganssia ja mukavuutta. Nämä klassiset sandaalit on valmistettu korkealaatuisesta nahkamaisesta materiaalista, joka takaa paitsi esteettisen ulkonäön myös helppouden.

Jalkineet on koristeltu huomiota herättävillä nappeilla, jotka antavat niille modernin luonteen. Solki tekee sen pukemisesta helppoa ja varmistaa täydellisen istuvuuden jalkaan. 2 cm:n kiilan korkeus tekee sandaaleista mukavat, samalla kun voit nauttia hienovaraisesta siluetista.

Kaikki yksityiskohdat, kuten strassit ja strassit, korostavat näiden sandaalien ainutlaatuista ulkonäköä, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kesäiltoihin tai erikoistilaisuuksiin. Sandaaleissa on synteettinen pohja, joka takaa kestävyyden ja käyttömukavuuden. Lisäetuna on ekologinen pohjallinen, joka varmistaa jalkojen mukavuuden.

Kultaiset A-88-sandaalit ovat täydellinen lisä moniin tyyleihin, ei vain iltaisiin. Valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa nämä muodikkaat kengät ovat loistava lahja tai lisä omaan kokoelmaasi. Valitse A-88 sandaalit ja tunne olosi erityiseksi!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Kantapään tyyppi: tasainen kantapää
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Lukko: solki
  • Väri: kultainen
  • Lisäominaisuuksia: strassit , suihkukoneita , metallinen
  • Ulompi materiaali: tekonahka

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|