Sergio Leone Sergio Leone Black Suede Pumput Selva2 musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 7 - 10 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sergio Leone Black Suede Pumput Selva2 musta
Löydä eleganssia ja tyyliä Sergio Leonen mustilla mokkanahkaisilla Selva2-pumpuilla! Nämä klassiset kengät sopivat kaikkiin tyylikkäisiin tilaisuuksiin ja lisäävät tyyliäsi eleganssia. Mantelivarvas ja vakaa, keskikorkea tolppa takaavat ainutlaatuisen ulkonäön, mutta myös käyttömukavuuden.
Laadukkaasta ekologisesta mokkanahkasta valmistettu päällinen antaa pumpuille hienovaraisen mutta elegantin luonteen. Luonnonnahkainen pohjallinen takaa samettisen keveyden, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan pitkiin ulkoilupäiviin.
Nämä pumput eivät vain näytä kauniilta jalassa, vaan niissä on myös liukukiinnitys, jonka ansiosta ne on helppo pukea ja riisua. 6,5 cm:n kantapään ansiosta ne ovat täydellisessä valikoimassa lisäämään itsevarmuutta ja eleganssia mukavuudesta tinkimättä.
Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa kokoelmaasi tällä erittäin tyylikkäällä mallilla! Osta nyt edulliseen hintaan ja nauti jokaisesta askeleesta!
- Tuottaja: Sergio Leone
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Pumput > Kengät Sergio Leone
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Akselin korkeus (cm): 6 cm
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: musta
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Ulompi materiaali: ekologista mokkanahkaa
- Nenä: pyöristää
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Kantapään / alustan korkeus: 6
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: toinen , liukastua
- Lämmittävä: Puute
- Varren korkeus: 5 cm
- kantapään korkeus (cm): 6,5 cm
Kiitos kommentin lisäämisestä.