Sergio Leone Sergio Leonen hopeiset sandaalit pylväässä beige

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Sergio Leonen hopeiset korkeakorkoiset sandaalit ovat loistava valinta jokaiselle modernille naiselle, joka arvostaa paitsi tyyliä myös mukavuutta. Näissä eleganteissa sandaaleissa yhdistyvät klassinen muoto muodikkaan hopeakorosteen kanssa, mikä tekee niistä täydelliset sekä arkeen että muodollisempiin tyyleihin.

Nämä laadukkaista materiaaleista valmistetut sandaalit ovat ulkoa ekologisesta nahasta ja luonnollisesta nahasta valmistettu pohjallinen, joka takaa mukavuuden koko päivän ajan. Koron korkeus 6,5 cm ja pohjan paksuus 1 cm takaavat vakauden ja mukavuuden, mikä tekee niistä erinomaisen valinnan erilaisiin tilaisuuksiin.

Sandaaleissa on käytännöllinen solkikiinnitys, jonka ansiosta ne on helppo pukea ja riisua. Klassisen leikkauksensa ansiosta ne voidaan yhdistää monenlaisiin vaatteisiin mekoista housuihin, mikä tekee niistä erittäin yleismaailmallisen vaatekaappituotteen.

Huolellisen työn ja yksityiskohtien huomion ansiosta Sergio Leone -sandaalit ovat aivan uusi, alkuperäinen tuote, ja niillä on 24 kuukauden takuu. Tilaa nämä kauniit sandaalit jo tänään ja nauti mukavuudesta ja tyylistä joka päivä!

  • Väri: beige
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Kantapään tyyppi: lähettää
  • Kantapään / alustan korkeus: 6.5
  • Lukko: solki
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Nenä: ei nenäkappaletta
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|