Sergio Leone Sergio Leonen tyylikkäät kullanväriset naisten korkokengät kultainen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Tyylikkät kultapumput Sergio Leonen korkokengissä ovat loistava valinta kaikille naisille, jotka haluavat yhdistää klassikoita nykyaikaisuuteen. Valmistettu korkealaatuisesta orgaanisesta nahasta, nämä kengät erottuvat kauniista, kultaisesta väristä, joka lisää loistoa mihin tahansa muotoiluun.

Pumppuissa on täysi nenä ja rakennettu, pehmeä kantapää, joka varmistaa mukavuuden käyttää päivittäin ja erilaisten seremonioiden aikana. Slip -UP -malli tekee kengien asettamisesta ja poistamisesta erittäin mukavan ja nopeasti.

Luonnonahkainen insertti tarjoaa erinomaisen ilmanvaihdon ja mukavuuden, mikä on erityisen tärkeää pitkän aikavälin käytön aikana. Sileän muovisen pohjan ansiosta pumput ovat sekä tyylikkäitä ja käytännöllisiä.

8 cm: n kantapään korkeus korostaa lukua lisäämällä sen hoikkautta ja takaa samalla vakauden ja mukavuuden. Satunnainen, klassinen ja tyylikäs tyyli tekee Sergio Leone -pumput ihanteellisista päivittäisiin retkiin että muodollisempiin tilanteisiin.

Ilmoita ympäristösi näillä ainutlaatuisilla pumppuilla, mikä on täydellinen täydennys kaikille tyylikkäille luomuksille. Valmistajan alkuperäinen pakkaus tekee niistä myös loistavan lahjaidean rakkaalle. Valitse Sergio Leone -pumput ja nauti tyylistä ja mukavuudesta korkeimmalla tasolla!

  • Tuottajakoodi: 1336GO
  • Väri: kultainen
  • Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Nenä: pyöristää
  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Kantapään / alustan korkeus: 8
  • Lukko: liukastua
  • Malli: Naisten korkokengät
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
|
|