Sergio Todzi Sergio Todzi Sergio loaferit sininen

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Sergio Todzi siniset mokasiinit ovat täydellinen valinta naisille, jotka etsivät sekä mukavuutta että tyyliä. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ne takaavat kestävyyden ja tyylikkään ulkonäön. Niiden minimalistinen, kuvioton muotoilu tekee niistä sopivan täydellisesti erilaisiin tyyleihin, niin arkeen kuin muodollisempiinkin.

Slip-on-kiinnityksen ansiosta mokasiinien pukeminen ja riisuminen on erittäin helppoa ja kätevää. Vain 3 cm:n koron korkeus tekee näistä kengistä täydellisen ratkaisun pitkiin päiviin liikkeellä, samalla kun ne lisäävät vartaloa hienovaraisesti.

Sergio Todzi mokasiinit ovat yhdistelmä modernia ilmettä ja toimivuutta, mikä tekee niistä täydellisen valinnan kaikkiin tilaisuuksiin. Lisää hieman väriä vaatekaappiisi ja nauti näiden ainutlaatuisten kenkien mukavuudesta!

  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Pohjallinen materiaali: muut
  • Lukko: liukastua
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Väri: sininen
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|