Sergio Leone Serio Leonen kultaiset harjakattoiset korkeakorkoiset sandaalit kultainen
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 3 - 6 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Sergio Leone Serio Leonen kultaiset harjakattoiset korkeakorkoiset sandaalit kultainen
Löydä tarvitsemasi tyylikkyys mihin tahansa erityiseen tilaisuuteen, jossa on ainutlaatuisella kultaisella värillä ainutlaatuisella kultaisella sandaaleilla. Nämä naisten sandaalit ovat täydellinen yhdistelmä estetiikkaa ja mukavuutta, jotka korostavat täydellisesti tyylittämistä.
Laadukkaista materiaaleista valmistettu luonnon nahkainen sisäosa tarjoaa mukavuutta koko päivän ajan, kun taas ekologisen nahan ulkokerros antaa heille modernin luonteen. Avoimen takapuolen ja nenän puuttumisen ansiosta jalat ovat hyvin tuuletettuja, mikä tekee niistä täydellisen valinnan lämpimille iltaisin tai juhliin.
Postin 9 cm: n korkopää takaa vakauden ja tyylikkyyden, ja hienovarainen, avoin työkuvio yhdessä metallisen viimeistelyn kanssa kiinnittää huomion ja lisää tyyliä jokaiseen asuun. Sandaalit kiinnitetään solkilla, jonka avulla voit sopeutua helposti yksilöllisiin tarpeisiin.
Et voi unohtaa alkuperäistä pakkausta, jonka nämä sandaalit ovat loistava lahja rakkaalle. Riippumatta siitä, oletko valmistautumassa hääihin, juhla -cocktailiin tai muuhun juhliin, Sergio Leone -sandaalit ovat korvaamattomia vaatekaapissasi. Valitse tyyli, mukavuus ja laatu - laita kultaiset sandaalit Sergio Leonesta!
- Tuottaja: Sergio Leone
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Sandaalit > Kengät Sergio Leone
- Tuottajakoodi: SK-872GO
- Väri: kultainen
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: ei nenäkappaletta
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Lukko: solki
- Lisäominaisuuksia: openwork , metallinen
- Kantapään / alustan korkeus: 9.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.