Inna marka Shelovet naisten leopardikuvioiset lenkkarit musta

Produkt niedostępny ;(

Shelovet naisten leopardilenkkarit ovat erinomainen valinta naisille, jotka arvostavat tyyliä, mukavuutta ja muodikasta muotoilua. Nämä urheilukengät on valmistettu korkealaatuisesta mustasta kankaasta, jossa on tunnusomainen eläinkuvio, ja ne kiinnittävät varmasti kaikkien huomion.

Mallille on ominaista sisäänrakennettu, pehmeä kantapää, joka varmistaa käyttömukavuuden ja pyöreä kärki lisää tyylikästä luonnetta. Tennareissa ei ole kantapäätä, joten ne sopivat täydellisesti jokapäiväiseen käyttöön. Muovista valmistettu pohja tarjoaa erinomaisen pidon ja keveyden, ja 3,5 cm:n korkeus tekee kengistä mukavat sekä kävelyllä että jokapäiväisessä käytössä.

Nauhoituskiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, ja ekologinen nahkapohjallinen tekee kengistä ystävälliset sekä jaloille että ympäristölle. Shelovet-lenkkarit sopivat täydellisesti rennon tyyliin ja lisäävät niihin muodikkaan aksentin.

Nämä lenkkarit ovat saatavilla valmistajan alkuperäisessä pakkauksessa, ja ne ovat loistava lisä mihin tahansa vaatekaappiin. Valitse mukavuus ja ainutlaatuinen tyyli Shelovetin naisten leopardikenkareilla!

  • Kantapään tyyppi: Ilman kantapäätä
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Pisteväri: beige
  • Pohjan väri: Valkoinen
  • Pohjallinen materiaali: tekonahka
  • Ulompi materiaali: kangas
  • Malli: leopardikuvioiset lenkkarit
  • Nenä: pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Lämmittävä: ei
  • Väri: musta
  • Korkeus: matala
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.5
  • Hallitseva kuvio: eläin

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|