PA2 PA2 Sileät nahkakengät mustalla Delaver-koristeella
Tuote ei ole saatavilla ;(
- Paketti lähetetään sisällä 7 - 10 työpäiviä
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Rahat takaisin -takuu
Katso myös
Yksityiskohdat: PA2 Sileät nahkakengät mustalla Delaver-koristeella
**PA2 Smooth Leather -kengät koristeella, musta Delaver**
Löydä eleganssia, mukavuutta ja modernia muotoilua KeeShoes-malliston PA2-kengillä. Nämä ainutlaatuiset nahkaiset matalakorkoiset kengät leveän kantapään muodossa ovat täydellinen valinta jokaiselle muodikkaalle naiselle. Valmistettu korkealaatuisesta luonnonnahasta, ne tarjoavat paitsi tyylikkään ulkonäön myös kestävyyden ja käyttömukavuuden.
Delaver-malli erottuu joukosta hienovaraisilla yksityiskohdilla, kuten sisäänommeltu koristelu edessä ja hienovarainen halkio, jotka antavat sille houkuttelevan luonteen. Näissä mantelinmuotoisessa kärjessä yhdistyvät klassinen ja moderni tyyli, mikä tekee niistä täydellisen täydennyksen sekä eleganttiin että rennon tyyliin.
Mukava nahkapohjallinen takaa jalkamukavuuden koko päivän ajan, ja 6 cm:n kantapään korkeus tekee niistä täydelliset jokapäiväiseen käyttöön. Kengät ovat mustia ja niissä on musta pohja, minkä ansiosta ne on helppo yhdistää erilaisiin vaatteisiin.
Suosittelemme lukemaan kokotaulukon, jotta löydät sopivan mallin tarkasti tarpeisiisi. Muista, että numerointi on liioiteltu - suosittelemme valitsemaan pienemmän koon. PA2-kengät eivät ole vain jalkineita, vaan myös tyylisi ja itseluottamuksesi ilmentymiä.
Älä epäröi, löydä näiden nahkakenkien koko viehätys ja hemmottele itseäsi ansaitsemallasi ylellisyydellä. Katso myös muut saatavilla olevat mallit valikoimastamme!
- Tuottaja: PA2
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Kengät > Kengät PA2
- Lämmittävä: Puute
- Kantapään tyyppi: Lähettää
- Varren korkeus: 5,5 cm
- Väri: musta
- Pohjallinen materiaali: luonnon nahkaa
- Ulompi materiaali: luonnon nahkaa
- Kantapään / alustan korkeus: 6
- Lisäominaisuuksia: strassit , lakattu
- Kokoelma: KeeShoes
- Pohjan väri: musta
- Malli: Lakatut sileät nahkakengät koristeella
- Nenä: pyöristää
- Lihavuus: G.
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: toinen , liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.