Inna marka

Siniset kengät, joissa on lakattu varvas Paradylta sininen

Tuote ei ole saatavilla ;(

Parady-siniset kengät, joissa on patentoitu varvas, ovat täydellinen valinta naisille, jotka haluavat yhdistää eleganssia jokapäiväiseen tyyliin. Nämä ainutlaatuiset laivastonsiniset lenkkarit suunniteltiin kevät- ja kesäkautta ajatellen, joten ne täydentävät täydellisesti kesätyylejä.

Laadukkaasta ekologisesta nahasta valmistettujen kenkien kärjessä ja kantapäässä on lakatut yksityiskohdat, jotka lisäävät eleganssia ja ainutlaatuisuutta. Mallissa on vakionumerointi, joten noudata kokoasi valitessasi.

Parady-kengät erottuvat pyöreästä kärjestä ja matalasta 7 cm:n korkeudesta, mikä takaa käyttömukavuuden koko päivän. Pitsikiinnitys mahdollistaa täydellisen istuvuuden jalkaan, ja kumipohja takaa hyvän pidon ja kestävyyden. Kangaspohjallinen takaa mukavuuden, mikä tekee näistä kengistä täydelliset jokapäiväiseen kävelyyn ja toimintaan.

Lisäksi klassinen laivastonsininen väri yhdistettynä mustaan ​​pohjaan saa nämä kengät sopivat moniin eri tyyleihin. Kevät/kesämalliston siniset kengät ovat jokaisen muodikkaan naisen vaatekaappi. Hemmottele itseäsi luksusella joka päivä ja valitse tyylikkäät Parady-kengät!

  • Lämpeneminen: EI
  • Korkeus: Matala
  • Lisäominaisuudet: lakattu
  • Kokoelma: Kevät/kesä
  • Väri: sininen
  • Pohjan väri: musta
  • Pohjan materiaali: kumi
  • Pohjallinen materiaali: kangas
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Malli: 028-2
  • Nosek: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: nauhoitettu

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|
En voi arvioida ostosta, koska kengät eivät saapuneet, mutta rahat palautettiin ilman ongelmia, joten en jätä negatiivista arvostelua
|