Inna marka

Sisustettu litteä kamelin naisten läppä ruskea

Tuote ei ole saatavilla ;(

Tässä on täydellinen ehdotus lämpimiksi päiviin - koristeltu tasaiset naisten läpät ruskeana. Laadukasta ekologisesta nahasta valmistettua flip -floppia yhdistävät mukavuuden tyylikkyyteen. Heillä on tasainen kantapää, jonka korkeus on 1,5 cm, mikä tekee heistä loistavan valinnan sekä päivittäin että kesäkävelyille.

Ylä- ja hienovaraisten koristeiden erityiset leikkaukset zirkonien ja strassin muodossa antavat heille modernin ja kevyen luonteen. Läpät sekoittuvat hyvin rento tyylien kanssa, ja niiden yksinkertainen ja tyylikäs muotoilu antaa heille mahdollisuuden yhdistää helposti eri vaatekaappituotteisiin.

Lisäyksen ansiosta niiden asettaminen on erittäin yksinkertaista, ja mukavuus niiden käyttämiseen tekee siitä suosikki jalkineesi kesäkaudella. Kun valitset kokoa, muista ehdotetusta pöydästä, jotta ne vastaavat täydellisesti jalkojesi läppiä.

Koristeltu litteä naisten flip-floppit ovat välttämättömiä joka kesän vaatekaappi. Älä missaa tilaisuutta rikastuttaa kokoelmaa tällä tyylikkäällä ja käytännöllisellä mallilla. Tilaa tänään ja nauti käytön muotista ja mukavuudesta!

  • Koron/tason korkeus: 1.5
  • Lukko: Slip-on
  • Koron tyyppi: Tasainen kantapää
  • Koron korkeus (cm): 1,5
  • Lisäominaisuudet: strassit , strassit
  • Valmistajan koodi: GH5173-4 kameli
  • Väri: ruskea
  • Pohjan väri: ruskea
  • Pohjan materiaali: materiaalia
  • Pohjallinen materiaali: eko nahka
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Nosek: puuttuva nenä
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|