Diamantique Diamantique Snake Print Pumput ruskea
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 4 - 7 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Diamantique Snake Print Pumput ruskea
Diamantique Snake Print ruskeat korkeakorkoiset pumput ovat täydellinen yhdistelmä eleganssia ja mukavuutta, joka vetoaa varmasti jokaiseen naiseen. 9,5 cm korkea kantapää pidentää optisesti jalkoja korostaen vartalon kauneutta. Mukavan leveän kantapään ansiosta voit nauttia mukavuudesta koko päivän, mikä tekee niistä loistavan valinnan niin töihin kuin iltapäiviin.
Ekologisesta nahasta valmistetuille pumpuille on ominaista alkuperäinen käärmekuvio, joka antaa niille ainutlaatuisen luonteen. Pyöreä kärki ja jäykistetty kantapää tukevat jalkaa turvallisesti, ja slip-on-kiinnitys helpottaa pukemista. Synteettinen pohja kulutuspinnalla takaa erinomaisen pidon, jolloin voit liikkua vapaasti kaikissa olosuhteissa.
Ne sopivat täydellisesti mekkojen, hameiden ja housujen kanssa tarjoten vertaansa vailla olevan monipuolisuuden jokapäiväiseen muotoiluun. Diamantique-pumput ovat valinta naisille, jotka haluavat näyttää tyylikkäältä ja tuntea olonsa mukavaksi kaikissa tilanteissa. Anna tästä klassisesta, elegantista mallista tulla osaksi kevät/kesä ja syksy/talvi kausien kenkämallistoasi!
- Tuottaja: Diamantique
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Pumput > Kengät Diamantique
- Kokoelma: KeeShoes
- Väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: synteettinen
- Pohjallinen materiaali: tekonahka
- Ulompi materiaali: tekonahka
- Nenä: pyöristää
- Lisäominaisuuksia: puute
- Kantapään tyyppi: lähettää
- Kantapään / alustan korkeus: 9.5
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: toinen , liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.