Kylie

Kylie Suede Galoshes koristeellisella vetoketjulla tummansininen

Näytä kaikki: Sadesaappaat Kylie

  • Paketti lähetetään sisällä 4 - 7 työpäiviä
  • Rahat takaisin -takuu

Löydä poikkeuksellinen mukavuus ja tyyli Kylien laivastonsinisten Wellington-saappaiden avulla, jotka sopivat täydellisesti sadepäiviin ja näyttäväksi lisäksi jokapäiväiseen tyyliin. Näissä mokkanahkaisissa sadesaappaat yhdistävät toimivuuden muodikkaan muotoilun kanssa. Koristeellisella vetoketjulla varustetut ne antavat jokaiselle asulle ainutlaatuisen luonteen, ja niiden liukuleikkaus ja fleecevuori takaavat maksimaalisen käyttömukavuuden.

Kylie's Wellington -saappaissa on kulutuspinnalla varustettu kumipohja, joka takaa erinomaisen pidon liukkailla pinnoilla. Niiden vedenpitävä muotoilu tekee niistä täydellisen valinnan kosteisiin ja talvipäiviin. Lisäksi pyöreä varvas ja sisäänrakennettu pehmeä kantapää takaavat mukavan istuvuuden jalkaan.

Näiden laivastonsinisten Wellington-saappaiden varren korkeus on 17 cm, ja ne peittävät mukavasti nilkan, ja niiden hillitty väri ja minimalistinen muotoilu tekevät niistä täydellisen istuvuuden rentoon tyyliin. Täydelliset jokapäiväiseen käyttöön, sekä farkkujen että mekkojen kanssa, ne ovat korvaamattomia sateella tai märällä säällä.

Älä anna talvisateen viedä tyylisi pois! Kylie-kuoppien avulla jokainen nainen voi nauttia muodikkaasta lookista säästä riippumatta. Valitse nämä tyylikkäät Wellington-saappaat, jotka eivät vain suojaa vedeltä, vaan lisäävät tyyliä mihin tahansa asuun.

  • Lisäominaisuudet: vedenpitävä
  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: laivasto
  • Pohjan materiaali: kumi
  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Ulkomateriaali: Kumi
  • Nosek: Pyöristää
  • Lämpeneminen: Kyllä
  • Yläleveys: 32
  • Lihavuus: G
  • Korkeus: nilkan kautta
  • Yläkorkeus: 17
  • Koron/tason korkeus: 1.5
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: lipsahdus , muu
  • Koron tyyppi: ei kantapää

Kiitos kommentin lisäämisestä.

17 kesäkuuta 2020 | ew...m2
19 tammikuuta 2020 | Do...23
Vaikka kauppaa ei tapahtunut (valitettavasti kavet olivat minulle liian pieniä, mutta ne ovat mahtavia), tavarat palautettiin ja rahat palautettiin ilman ongelmia ja erittäin nopeasti. Kiitos ja suosittelen.
09 tammikuuta 2020 | Be...01
16 lokakuuta 2019 | Ke...yd
Wellington-saappaat, kuten ilmoitettiin, nopea toimitus, kaikki täydellisessä kunnossa. suosittelen
03 lokakuuta 2019 | ba...bp
Ei mitään lisättävää, ei mitään pois otettavaa. Wellington-saappaat ovat aivan mahtavia. Basia.