Inna marka Suede korkokengät 50867 musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Mokkakorkokengät 50867 klassisessa mustassa värissä ovat täydellinen valinta jokaiselle tyylikkäälle naiselle, joka haluaa korostaa tyyliään ja luokkaansa. 9 cm:n kantapään ansiosta nämä korkokengät pidentävät optisesti jalkoja antaen siluetille ohuen ja kevyen ilmeen.

Nämä korkealaatuisesta ekologisesta nahasta valmistetut mokkanahkakengät eivät vain näytä upeilta jaloissasi, vaan ovat myös kestäviä ja vaurioitumattomia. Tyylikäs muotoilu tekee niistä sopivia moneen tilaisuuteen - sekä muodollisiin juhliin että vähemmän muodollisiin kokouksiin. Slip-on-kiinnityksen ansiosta näiden korkokenkien pukeminen ja riisuminen on nopeaa ja kätevää.

Kengän sisäpuoli on vuorattu ekologisella nahalla, mikä takaa korkean käyttömukavuuden myös pitkäaikaisessa käytössä. Niiden ominaispiirre on terävä kärki, joka lisää eleganssia. Synteettinen pohja tarjoaa hyvän pidon, mikä tekee kävelystä näissä korkokengissä turvallista ja mukavaa.

Mokkakorkokengät 50867 ovat välttämättömiä jokaisen naisen vaatekaapissa, joka haluaa yhdistää muotia mukavuuteen. Valmistajan tyylikäs pakkaus tekee niistä loistavan lahjaidean. Valitse nämä ainutlaatuiset kengät ja tunne olosi upeaksi joka tilanteessa!

  • Kokoelma: KeeShoes
  • Väri: musta
  • Ainoa materiaali: synteettinen
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Lukko: toinen , liukastua
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Pohjallinen materiaali: Tekonahka
  • Nenä: Spitz
  • Kantapään tyyppi: tappi
  • Kantapään / alustan korkeus: 9.0
  • Hallitseva kuvio: atsteekki

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|