Inna marka Suede Lace-up lenkkarit musta
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 1 - 4 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Suede Lace-up lenkkarit musta
Esittelemme mokkanahkaiset nauhalliset tennarit klassisen mustan värisenä, jotka sopivat kaikille naisille, jotka arvostavat muodikasta ja mukavaa tyyliä. Nämä Inna Markan matalat tennarit ovat yhdistelmä eleganssia ja vapautta, jotka sopivat täydellisesti jokapäiväiseen tyyliin.
Ekologisesta mokkanahasta valmistetut niille on ominaista herkkä viimeistely ja miellyttävän tuntuinen pinta. Kengän sisäpuoli on vuorattu kankaalla, mikä takaa erinomaisen käyttömukavuuden. Pyöreä varvas korostaa niiden rentoa luonnetta, ja kevyt 2 cm korkea alusta lisää hienovaraista korkeutta mukavuudesta tinkimättä.
Nämä mustat tennarit ovat täysin universaaleja - ne sopivat täydellisesti housujen, mekkojen tai hameiden kanssa antaen jokaiselle tyylille hieman urheilullisen aksentin. Ilmeisten kuvioiden puute tekee niistä helposti yhdisteltäviä muihin vaatekaappituotteisiin, ja minimalistinen muotoilu tekee niistä jokaisen vaatekaapin peruselementin.
Mokkanauhalliset lenkkarit ovat täydellinen valinta nykyaikaiselle naiselle, joka haluaa yhdistää mukavuuden muodikkaan lookin!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Lenkkarit > Kengät Inna marka
- Pohjallinen materiaali: Kangas
- Korkeus: matala
- Lisäominaisuuksia: puute
- Nenä: Pyöristää
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Ulompi materiaali: Ekologista säämiskänahkaa
- Väri: musta
- Kantapään / alustan korkeus: 2.0
Kiitos kommentin lisäämisestä.