Vices Vices Suede sliponit tupsilla harmaa

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme tunnetun Vices-brändin harmaat mokkanahkahousut, joissa on pompon - ihanteellinen valinta mukavuutta ja muodikasta ulkonäköä arvostaville naisille. Nämä matalat lenkkarit eivät vain sovi täydellisesti trendeihin, vaan ne takaavat myös käyttömukavuuden koko päivän.

Sliponit on valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, mikä tekee niistä kevyet ja miellyttävät koskettaa. Pyöreä kärki antaa niille hienovaraisen luonteen, ja slip-on-kiinnitys helpottaa kenkien pukemista ja riisumista. Lisäetuna on viehättävä pompon, joka antaa niille omaperäisyyttä ja tekee niistä ainutlaatuisia.

3 cm:n alustakorkeus tekee sliponeista mukavia ja vakaita, ja niiden minimalistinen, harmaa väri tekee niistä yhteensopivia moniin tyyleihin - arkisesta tyylikkäämpään. Kangasosa takaa hyvän ilmanvaihdon ja käyttömukavuuden.

Valitse Vices-sliponit ja nauti muodikkaasta ulkonäöstä ja mukavuudesta kaikissa tilanteissa!

  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Korkeus: matala
  • Lisäominaisuuksia: pompon
  • Nenä: Pyöristää
  • Lukko: liukastua
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Ulompi materiaali: tekonahka
  • Väri: harmaa
  • Kantapään / alustan korkeus: 3.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|