Inna marka Tennarit K-75 Ruskea / leop musta

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Esittelemme klassiset K-75 nauhalliset tennarit ainutlaatuisessa ruskean ja mustan yhdistelmässä, jossa on leopardikuvio. Näissä tyylikkäissä kengissä yhdistyvät täydellisesti muodikas muotoilu ja arjen toimivuus. Valmistettu korkealaatuisesta, mehevästä kankaasta, ne tarjoavat pehmeyttä, keveyttä ja poikkeuksellista mukavuutta, mikä tekee niistä erinomaisen valinnan jokapäiväiseen käyttöön.

Kumipohjan ansiosta lenkkarit pehmustavat tehokkaasti maata ja varmistavat mukavuuden pitkien kävelylenkkien tai koulutoiminnan aikana. Niiden muodikas eläinkuvio herättää varmasti huomion, ja pyöreä varvas lisää tyylikkyyttä.

Täydelliset yhdistettäväksi useisiin eri tyyleihin – olipa kyseessä sitten farkut tai rennon mekot – nämä lenkkarit ovat jokaisen vaatekaapin välttämättömyys. 2 cm kantapään korkeus takaa vakauden, kun taas kenkien matala korkeus tekee niistä mukavia käyttää koko päivän.

Älä viivyttele! Valitse K-75 lenkkarit ja lisää mallistoasi muodikas, mukava ja toimiva elementti, joka toimii kaikissa tilanteissa.

  • Pohjallinen materiaali: Kangas
  • Korkeus: matala
  • Lisäominaisuuksia: puute
  • Nenä: Pyöristää
  • Lukko: nauhoitettu
  • Hallitseva kuvio: eläin
  • Ulompi materiaali: Kangas
  • Väri: ruskea, beige , musta
  • Kantapään / alustan korkeus: 2.0

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|