Inna marka Tennarit tarranauhalla Te002 Taupe ruskea

Ei käytettävissä oleva tuote ;(

Te002 taupe tennarit tarranauhalla ovat täydellinen valinta mukavuutta ja tyyliä arvostaville naisille. Näissä pehmeissä, nilkkakorkeissa tennareissa yhdistyvät moderni muotoilu ja toimivuus. Kengän sisäpuoli on täysin vuorattu kankaalla, mikä takaa mukavuuden koko päivän.

Pyöreä kärki lisää hienovaraisuutta, ja kuvioiden puute tekee niistä erittäin yleismaailmallisia ja helposti yhdisteltäviä eri tyyleihin. Ruskean ja beigen värin ansiosta lenkkarit sopivat täydellisesti sekä arki- että tyylikkäämpiin asuihin.

Velcron ansiosta kenkien pukeminen ja riisuminen on nopeaa ja kätevää ja mahdollistaa helpon säätämisen jalkaan. Nämä korkeat tennarit ovat täydellinen valinta jokaiselle naiselle, joka haluaa näyttää muodikkaalta ja tuntea olonsa mukavaksi samanaikaisesti. Suosittelemme sitä lämpimästi!

  • Korkeus: korkea
  • Nenä: Pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ilman mallia
  • Väri: ruskea, beige
  • Lisäominaisuuksia: puute

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|