Inna marka

Teri mustat loaferit

Tuote ei ole saatavilla ;(

Teri Black Leafers on loistava valinta jokaiselle naiselle, joka arvostaa tyyliä, mukavuutta ja monipuolisuutta jalkineissa. Nämä tyylikkäät leveykset erottuvat modernilla muotoilulla, mikä tekee niistä täydellisen täydentäen sekä muodollisia että rentoja tyyliä.

Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta nahasta, ne tarjoavat paitsi kestävyyden, myös mukavuuden käyttää koko päivän. Pyöreä nenä antaa heille klassisen hahmon, ja asetettu rakenne tekee kengien asettamisesta ja poistamisesta erittäin yksinkertaisen ja nopean. Mokkasiinien perusta on musta, kumipohja, joka varmistaa stabiilisuuden ja tarttumisen eri pinnoilla.

Malli YZ8804 Black PU -naisten mokkasiinit ovat välttämättömiä jokaisessa vaatekaapissa. He sulautuvat täydellisesti kesä- ja kevään asuihin antaen heille nykyaikaisuuden ja tyylikkyyden. He toimivat hyvin sekä työssä, sosiaalisten kokoontumisten että päivittäisten, rento tyylien aikana.

Anna Teri Black Leafersin tulla suosikkijalkineesi keväällä ja kesällä! Heidän avulla luot ainutlaatuisia tyyliä, jotka vaikuttavat joka päivä.

  • Lisäominaisuudet: puute
  • Kokoelma: Kesä/kevät
  • Väri: musta
  • Pohjan väri: musta
  • Pohjan materiaali: Kumi
  • Pohjallinen materiaali: eko nahka
  • Ulkomateriaali: eko nahka
  • Malli: YZ8804 Naisten mokasiinit
  • Nosek: pyöristää
  • Hallitseva kuvio: ei kuviota
  • Lukko: lipsahdus
  • Valmistajan koodi: BM189738

Kiitos kommentin lisäämisestä.

|