Inna marka Totanin vaaleanpunaiset patentoidut balettihousut koristerusetilla vaaleanpunainen
Ei käytettävissä oleva tuote ;(
- Lähetys lähetetään sisällä 5 - 8 työpäivät
- Tarkista toimitusajat eri maihin
- Palautustakuu
Katso myös
Yksityiskohdat: Totanin vaaleanpunaiset patentoidut balettihousut koristerusetilla vaaleanpunainen
Vaaleanpunaiset lakatut balleriinit, joissa on koristeellinen Totani -keula, on täydellinen valinta jokaiselle fashionistalle, joka haluaa lisätä pienen kiiltonsa tyylitykseen. Valmistettu korkealaatuisesta ekologisesta lakallisesta nahasta, nämä balleriinit yhdistävät tyylikkyyden mukavuuteen.
Niiden matala korkeus (7 cm) ja pehmeä vaahto -insertti tekevät jokaisesta vaiheesta miellyttävän ja kevyen, ja joustava kumipohja tarjoaa erinomaisen otteen eri pinnoilla. Koristeellinen keula ja hienovaraiset strasseja antavat heille ainutlaatuisen hahmon, mikä tekee niistä loistavan valinnan sekä päivittäin että erityistilaisuuksiin.
Fuxian visuaalinen versio kiinnittää huomion ja sopii täydellisesti kesätyyliin. Lisätty leikkaus on helpompaa laittaa, ja manteli -nenä antaa heille tyylikkään ilmeen. Alkuperäinen pakkaus ja klassinen, minimalistinen muotoilu tekevät näistä balleriinista loistavan lahjan.
Anna jalkojesi loistaa näissä muodikkaissa balleriineissä Gemre Shoes Brand -brändistä. Lisää ne kokoelmaan ja tuntuu kuin todellinen muoti kuningatar!
- Tuottaja: Inna marka
- Aiheeseen liittyvät luokat: Naiset > Naisten > Ballerina > Kengät Inna marka
- Lisäominaisuuksia: strassit , keula- , lakattu
- Lämmittävä: Ei
- Korkeus: Matala
- Kokoelma: Kesä
- Tuottajakoodi: BM196583
- Väri: vaaleanpunainen
- Pohjan väri: Ruskea
- Ainoa materiaali: Kumi
- Pohjallinen materiaali: vaahto
- Ulompi materiaali: lakattu ekologinen nahka
- Malli: 150-67
- Nenä: manteli
- Hallitseva kuvio: ilman mallia
- Lukko: liukastua
Kiitos kommentin lisäämisestä.